інститут проектування

Сучасні фінські будинки. Нові архітектурні рішення

Більше корисної інформації

Сучасні фінські будинки. Нові архітектурні рішення

Каркасні фінські будинки вдало поєднують в собі старовину і сучасні технології, тому викликають особливий інтерес серед багатьох людей. Будова є надійною та міцною, має привабливий вигляд. Не дивно, що з числа багатьох країн саме Фінляндію прийнято вважати однією з провідних країн по будівництву каркасних споруд.

Технологія зведення фінського будинку легка і ефективна. Маючи навички та досвід, його можна побудувати самостійно, без сторонньої допомоги, що дозволить непогано заощадити бюджет. Але гарантією якості є спеціально-розроблений для вас проект фінського будинку.

Під час монтажу використовується:

– оциліндрованої колоди. Матеріал застосовується для будівництва будинків в регіонах з суворим кліматом. Колода добре переносить скачки температур, має тривалий термін експлуатації;

– клеєний брус. Виготовляється з екологічно чистого матеріалу, властивий естетичний вигляд.

Для будівництва конструкції необхідно віддати перевагу проекту, який буде відповідати всім вимогам і можливостям.

При всій своїй простоті фінські будинки мають високу якість, серед достоїнств виділяють:

– монтаж займає мінімум часу;

– незвичайний архітектурний вигляд відмінно гармонує з природними пейзажами;

– споруда чудово тримає тепло.

Будинок зазвичай будується з готових частин, що складаються з модулів, які виробляються на заводі і поставляються на будмайданчик. Процес не займає багато часу, для зведення не потрібна спеціальна техніка.

Готові комплекти бувають:

– блочно-модульні. Готові модулі, оснащені утеплювачем, зовнішньою і внутрішньою обробкою. Залежно від моделі, можуть додатково обладнуватися вмонтованими дверима;

– базові. Складаються з зовнішньої обшивки і каркаса;

– pre-cut. Елементи каркаса виробляються на заводі, нарізається по раніше заданим розмірам і нумеруються.

Найчастіше фінські будинки будуються одноповерховими, рідше зустрічаються двоповерхові конструкції. Мають універсальний вид, відсутні надмірності у вигляді декору і громіздкого оформлення.

Проектується спорудження прямокутної форми, де несучі стіни встановлюються по зовнішньому периметру. Будівництво виключає використання важких стін, тому навантаження на фундамент вважається мінімальною.

Після того, як вибрано архітектурне проектування, зазвичай приступають до розробки технічного завдання. Тут особливе значення варто приділити навіть до найменших деталей. Важливо правильно вибрати місце розташування віконних і дверних блоків, продумати тип покрівлі.

Важливо розуміти, що навіть “швидкий будинок” – важливо враховувати сотні факторів, без яких нівелюються його переваги. Замовляючи проектування фінського будинку – в нашій компанії ви отримуєте не просто “інструкцію”, ви отримуєте результат, який забезпечить ваше майбутнє на десятиліття.

Проектування приватних будинків

Детальніше

ПРОЕКТУВАННЯ ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ

Детальніше