інститут проектування

Авторський і технічний нагляд

У вас є мрія – ми знаємо, як її реалізувати.

Відтворити відео
Авторський і технічний нагляд

Будівництво є однією з найскладніших завдань. Це обумовлено великою кількістю операцій, які можуть здійснюватися як послідовно, так і паралельно один одному. І при цьому їх рух необхідно строго контролювати, щоб уникнути допущення помилок при монтажі будівельних конструкцій, не допустити зриву поставлених термінів й домогтися повної відповідності побудованого будинку з розробленим планом. І все це необхідно зробити в умовах гострого дефіциту часу. Але досить часто замовник не має можливості особисто контролювати всі етапи будівництва. Як бути в цьому випадку? Можна замовити послугу технічний нагляд (авторський нагляд) в компанії «Київавіапроект». Інженер здійснюватиме авторський нагляд всіх етапів будівництва, а замовник позбудеться від необхідності особистої присутності на об’єкті.

Переваги замовлення авторського нагляду

  • Делегування замовником повноважень і вивільнення великої кількості часу.
  • Завдяки допомозі нашого інженера ви зможете набагато швидше домогтися від відповідних органів дозволу на здійснення будівельних робіт.
  • Наш фахівець особисто зробить перевірку кошторису і визначить обґрунтованість вартості кожної операції, яка досить часто може бути завищеною.
  • Буде визначена обгрунтованість обсягу робіт, який закладений в кошторисі. Іноді його вдається значно скоротити, усунувши зайві операції.
  • Наш фахівець відразу увійде в стан справ й зможе почати роботу практично моментально.

    Досвідчені будівельники знають, що заздалегідь попередити можливу проблему набагато вигідніше, ніж виявити наявну. Для того рекомендується замовити послуги на самій ранній стадії будівництва. У цьому випадку наш фахівець зможе заздалегідь попередити про помилки і пов’язаних з ними можливих дефектах.
Авторський нагляд в Україні від фахівців нашої компанії

Замовлення технічного нагляду у нас значно знизить навантаження на замовника, знявши з нього необхідність особистого спостереження за дотриманням всіх необхідних норм при здійсненні різних заходів, пов’язаних зі зведенням будівлі. Наш співробітник особисто контролюватиме роботу на місці, виїжджаючи на об’єкт за чітко спланованим графіком, який заздалегідь узгоджується з замовником. Буде вироблено ретельне спостереження за якістю робіт на майданчику. Також інспектор буде спостерігати за відповідністю будівлі розробленим планом і за можливими дефектами. Всі спостереження скрупульозно документують в спеціальний журнал, який передається замовнику. Після цього інженером проводиться інспекція на предмет їх усунення, і даються рекомендації для підвищення ефективності даної операції.

ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД ВІД ІНЖЕНЕРА ІНСТИТУТУ «Київавіапроект» - ЗАПОРУКА ЛЕГКОГО ПЕРЕБІГУ БУДІВНИЦТВА

Якщо ви відчуваєте серйозну нестачу часу на забезпечення моніторингу процесу виконання робіт на майданчику – замовляйте послугу нашого інспектора. Тим самим ви забезпечите повну відповідність готового будинку розробленими планами, всім законодавчим нормам і вимогам. При цьому ймовірно скорочення фінансових витрат шляхом оптимізації обсягу робіт, і зменшення термінів.

brad-langford-587635-unsplash.jpg

У вас є мрія -

ми знаємо, як її реалізувати.