інститут проектування

прО нас

Київавіапроект має великий досвід проектування будівництва в Україні та за кордоном, прагне до розширення ділових зв’язків з українськими і закордонними фірмами.

architecture-construction-build-building-162557.jpeg
Історія

ТОВ «Київавіапроект»

створений в 1940 році інститут є однією з провідних організацією країни з комплексного проектування промислових і цивільних об’єктів.

Київавіапроект має державну ліцензію серії АВ № 192480 на виконання спеціальних видів робіт в проектуванні на будівництві.

Київавіапроект виконує проектну документацію для будівництва, реконструкції та технічного переобладнання практично будь-яких промислових об’єктів:

– підприємств, корпусів, цехів з виготовлення літаків, вертольотів та спеціальної авіаційної техніки;

– аеродромних комплексів з усім обладнанням системи радіотехнічного забезпечення, світлосигнального обладнання, метеорологічного обладнання, електрозабезпечення, електропостачання та електрообладнання відповідно до міжнародних норм ICAO;

– авіаремонтних підприємств, підприємств машинобудування та інших галузей народного господарства.

ТОВ «Київавіапроект»

Напрямки діяльності:

Принцип нашої роботи високий рівень, якість і ефективність проектних рішень, новизна розробок, безумовне виконання взятих на себе зобов’язань.

Високий професіоналізм фахівців інституту дозволяє реалізувати договори з замовниками на високому рівні в короткий строк.

zamir-yusof-HL9T1LxMOaQ-unsplash

Київавіапроект розробляє такі проекти:

– об’єктів адміністративного, соціально-культурного та житлового призначення;

– газопостачання промислових і комунально-побутових підприємств, котелень, житлових і цивільних об’єктів і споруд;

– енергетичних, ємнісних, підземних споруд, інженерних мереж, і систем всіх видів;

– залізниці, автомобільної, вулиць і доріг міських і інших населених пунктів;

-планування виробничих територій, а також мікрорайонів, кварталів, земельних ділянок, благоустрою та озеленення територій;

– оцінки впливу на навколишнє середовище різних об’єктів підприємницької діяльності;

Так само, Київавіапроект робить проекти на установки звіту, регулювання та оптимізації споживання енергоресурсів з здачею «під ключ» з наступними профілактичними обслуговуванням і ремонтом.

чому &

«Київавіапроект»?

ТОВ «Київавіапроект» – перша компанія, яка проектувала Київ. У нашому штаті завжди працюють завжди найсучасніші і прогресивні архітектори та проектанти, що створюють для вас тільки найкращі проекти!

rostislav-artov-JQqo6HnyAho-unsplash

Надійність перевірена роками й досвід роботи більше 80 років! ТОВ «Київавіапроект» – наша гордість і ваш надійний тил. У нашому портфоліо є аеропорти, торгові центри і багатоквартирні будинки, стадіони і заводи. Зробіть правильний вибір, замовлення проектування вашого об’єкта у нас.

ПОТРІБЕН
ПРОЕКТ?