інститут проектування

Проектування будинків і котеджів

У вас є мрія – ми знаємо, як її реалізувати.

Відтворити відео
Проектування будинків і котеджів

Будівля починається далеко не з фундаменту. Першою «іскрою» його існування є проект, в якому вказуються всі параметри кожної будівельної конструкції. Саме від цього документа, а точніше, правильності його розробки, має пряму залежність стійкість, надійність і довговічність побудованої споруди (будь то житловий будинок, заміський котедж або будова господарського призначення). А допущення на етапі розробки проекту навіть самих незначних і малих помилок здатне під час зведення споруди привести до тяжких наслідків (починаючи від необхідності демонтажу частини готової конструкції до повної перебудови будівлі). Тому проектування будинків і котеджів не просто має, а має здійснюватися професіоналами в галузі будівництва.

Проектування котеджів в проектному інституті «Київавіапроект»

Проектний інститут «Київавіапроект» є одним з лідерів в галузі будівництва у всій країні, а також однією з найстаріших проектних організацій (почав своє існування в 1940 році). Чому варто замовляти проектування будинків в нашій організації?

  • За майже 80 років свого існування проектний інститут «Київавіапроект» накопичив величезний досвід, який дає можливість здійснювати проектування промислових будівель, заміських будинків і споруд інших призначень.
  • Будівництво, що здійснюється за розробленими нами проектам, не перевищує зазначених в документації термінів. Це особливо важливо при зведенні великих споруд.
  • Висока кваліфікація наших фахівців дозволяє виконувати проектування будинку будь-якої складності (починаючи від споруд простої конструкції і закінчуючи надскладними архітектурними формами).
jason-leung-798979-unsplash.jpg
pexels-photo-209282.jpeg
pexels-photo-323774.jpeg
home-video.jpg
pexels-photo-323780.jpeg
04-aboutus2.jpg
Проектування будинків і котеджів Київ

Жителі столиці (а також інших міст) можуть замовити у нашій компанії проектування котеджів, як в межах міста, так і за його межами. До кожного замовлення забезпечується індивідуальний підхід, що припускає використання ексклюзивних рішень для окремої будівлі. При розробці проектів ми застосовуємо новітні будівельні рішення, що дозволяють значно підвищити ефективність будівництва і поліпшити технічні характеристики будівлі.

Також наш інститут спеціалізується на розробці документації для таких завдань:

  • Реконструкції споруд різного призначення.
  • Будівництва залізниць, вулиць та доріг різного призначення.
  • Інженерних мереж та ін.

Головне в нашій організації – це надання послуг найвищої якості. Саме це є головною причиною «довголіття» нашого інституту. Ми бездоганно виконуємо взяті на себе зобов’язання перед клієнтом. А завдяки багатому досвіду наших фахівців виконання поставлених завдань відбувається в максимально стислі терміни (які залежать від складності та обсягу проекту). Хочете, щоб будівництво вашого об’єкта пройшло без проблем? Звертайтеся до проектного інституту «Київавіапроект»!

brad-langford-587635-unsplash.jpg

У вас є мрія -

ми знаємо, як її реалізувати.