інститут проектування

Проектування зоопарків та звіринців

Больше полезной информации

Проектування зоопарків та звіринців

Комплекс зоопарків, практично забутий куточок нашої архітектурної лінії, включає всі елементи ландшафту: рельєфу, зеленого, води, споруд, скульптури та ін. Додатковий, новий елемент композиції – пластичний і динамічний – тваринний. Введення тварини в парк, водночас, надає особливостей функціонального утримання парку.

Сучасні зоопарки повинні бути не просто чудовим прикладом садової культури, місцем відпочинку та прогулянок, а своєрідними впорядкованими містами-розплідниками тварин та складними господарськими комплексами.

В умовах міста зоопарк – це і наукова виставка, побудована відповідно до певного принципу експозиції, та зразковим оформленням в архітектурному, мистецькому та технічному відношенні.

Також зоопарк повинен мати хорошу ветеринарну клініку та фахівців, що відповідають представленій тварині ряду у вашому парку.
Необхідно вибирати місце розташування з найкращою транспортною розв’язкою, щоб забезпечити хорошу рентабельність, але при цьому не варто вибирати центр міста або навпаки місцевість надто віддалену. Рельєф ділянки повинен бути різноманітним по можливості, особливо необхідна питна вода у великій кількості – що дозволяє будувати ставки.

На ділянці має бути невеликий рівень ґрунтової води, необхідно забезпечити резервну площу як для розширення та посіву кормових рослин, овочів, тощо.

Проектування та будівництво мають важливе значення для вибору та якості будівельного матеріалу, необхідна спеціальна розробка оптимальних нормативів щільності для різних тварин у парках, «житлових» площах, кубатурах, освітленнях, годівницях тощо.
В умовах величезного масштабу реконструкцій міст нашої країни, високих вимог до архітектурного та санітарного оформлення зоопарків завдання створення сучасних зоопарків стає особливо важким і відповідальним. Тому радимо звертатися лише до спеціалістів своєї справи.

Резюмуючи сказане, ми маємо визнати, що навіть у нашій величезній практиці будівництва є свої складнощі, які ми успішно долаємо.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее