інститут проектування

Проектування заводу. Ціни на проектування заводів.

Больше полезной информации

Проектування заводу. Ціни на проектування заводів.

Процес проектування заводу – напевно один з найскладніших і хоча в більшій частині приміщення мають велику площу це не спрощує роботи. З огляду на величезні перевантаження, що виникають з діяльністю виробництва – важливо розрахувати всі нюанси, для забезпечення безпеки і якості.

За прикладом, потенційно один завод може мати цех в якому будуть знаходитися верстати, при роботі яких виділяються вібрації і коливання, які впливають на потребу в правильному фундаменті й стінах, в інших цехах може бути температурний режим наприклад +70 градусів, а в сусідньому камера шокової заморозки, з температурою -150. У складальному цеху можливо з невеликих деталей виходить масивна конструкція в 10, 50 або навіть 100 тонн і на все це необхідно розробити якісний проект, який полегшить функціонування заводу.

Одним з наших найвідоміших проектів – є завод імені Антонова, який відомий на весь світ перш за все своїм “АН Мрія”. Але саме завдяки нашим проектувальникам, даний комплекс працює без збоїв вже 101 рік (заснований в 1920 році)! З того часу технології пішли далеко вперед, що дозволяє нам створювати нові, неймовірні за своєю якістю і сучасності проекти, наприклад “Термінал Д” в аеропорту Бориспіль.

Чому вам варто звернутися до проектного інституту Київавіапроект?

  • Ми проектуємо топові об’єкти інфраструктури в Україні.
  • Наші проекти завжди легко вводять в експлуатацію в мінімальні терміни, а наше ім’я є гарантією якості
  • Наші фахівці щорічно проходять спеціальні курси і навчання для підвищення кваліфікації
  • Ми завжди на зв’язку з нашими партнерами й робимо все залежне від нас, щоб ваш проект був як максимально якісним так і максимально вигідним з фінансової точки зору.

Які ціни на проектування заводів:

Вартість проектування заводу складається з безлічі факторів, призначення заводу, різноманітності приміщень їх призначення і функціональності. Ми завжди намагаємося мінімізувати витрати і час розробки проекту знайшовши оптимальне рішення по функціональності і використовуваних матеріалів.

Зв’яжіться з нами і отримаєте більше інформації по всьому, що цікавлять Вас проектам! 

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее