інститут проектування

Проектування залізничних мостів

БІЛЬШЕ КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Проектування залізничних мостів

Залізничні мости – одні з найскладніших типів мостових переправ через їхню функціональність, відсутність постійних навантажень і величезних змінних перевантажень. Проектний інститут КиївАвіаПроект – готовий виконати проектування залізничних мостів будь-якої складності.

З урахуванням особливостей при його експлуатації залізничні мости повинні мати максимально жорсткі прогонові споруди, здатні витримувати величезні змінні навантаження та вібрації (під час руху рухомого складу по ньому), це дозволить мінімізувати їхню деформацію під час руху поїзда по ньому.

Перед початком проектування наші фахівці вивчають геологію у місці передбачуваного будівництва, далі складається технічне завдання та за бажанням замовника розробляється візуалізація залізничного мосту.

Перед початком будівництва мосту виконується етап його проектування та узгодження з контролюючими організаціями, які також уважно вивчають проект, а також за потребою вимагають іншу інформацію у нашої компанії. Ми, зі свого боку, надаємо повне пояснення кожного елемента.

Ще одним не маловажливим аспектом є створення якісної інфраструктури, яка забезпечить працездатність моста, також часто залізничний міст має кілька призначень, наприклад його також використовують як автомобільну або пішохідну переправу, а також як об’єкт для перенесення інфраструктури (наприклад для подачі електроенергії до найближчих населених пунктів) . Всі ці фактори впливають як на сам проект, так і на його виконання.

“Сполучені мости” – призводять до значної економії фінансів як на їх проектуванні та будівництві так і на їх експлуатації. Але при цьому вони також потребують більше інфраструктури, зручних заїздів та з’їздів для транспорту, освітлення, обладнання безпечної пішохідної зони.

Замовляючи проектування залізничних мостів у проектному інституті КиївАвіаПроект – ви отримуєте надійного партнера та гарантований результат! 

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее