інститут проектування

Проектування залізничних колій

БІЛЬШЕ КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Проектування залізничних колій

Залізничний транспорт займає одне з найважливіших місць як в інфраструктурі так і у виробничому ланцюжку багатьох компаній. Без залізничного сполучення стає неможливим функціонування портів, заводів, великих логістичних центрів та невеликих міст.

Основними перевагами залізничного сполучення є його надійність, здатність миттєво перевозити величезні обсяги товарів. Так, багато комерційних транспортних поїздів можуть вести по 50 і більше вагонів, перетягуючи тисячі тонн товару. Так, наприклад, такі промислові міста як Кривий Ріг, Полтава (і область), Запоріжжя мають величезні комбінати з видобутку руди, виробництва заліза – не зможуть своєчасно доставляти свої товари до логістичних центрів (наприклад портів у Південному, Одесі чи Маріуполі).

Другою, але не менш важливою перевагою ми можемо вважати те, що проклавши залізничну колію один раз у важкодоступний регіон (наприклад Карпати) – одночасно вирішується безліч питань: логістика туристів (наприклад, у зимовий туристичний сезон), логістика товарів та вантажів, особливо у сезон дощів або інших природних катаклізмів, які, на жаль, там часто трапляються. У таких ситуаціях саме залізничні колії стає єдиним шляхом для зв’язку із зовнішнім світом.

І хоча в наш час існує думка, що залізниця своє зжила – її переваги та дешевизна в середньому та довгостроковому користуванні говорять зовсім про інше. Одним із прикладів є запуск нових маршрутів, наприклад, в Аеропорт бориспіль від залізничного вокзалу в Києві. Також важливо врахувати, що правильно спроектовані залізничні колії витримують величезні навантаження і є одним із найбезпечніших видів наземного транспорту. Підтвердженням цього можемо вважати наприклад Японію, країна в якій щодня відбуваються землетруси – будує і далі мережу залізничних колій.

Ми готові виконати проектування залізничних колій як для їх експлуатації на виробництвах, так і в національних масштабах. Для отримання більш детальної інформації – зв’яжіться з нами сьогодні!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее