інститут проектування

Проектування вертолітного майданчика

більше корисної інформації

Проектування вертолітного майданчика

В Україні багато забезпечених людей намагаються максимально оптимізувати свій час, і все частіше набирає популярності альтернативний транспортний засіб, наприклад вертоліт, особливо коли необхідно швидко дістатися сусіднього міста. На машині дорога тривала, тому що виникають затори, що не дозволяє доїхати до місця призначення вчасно. Багато хто вибирає гелікоптери, які дозволяють легко і швидко дістатися до будь-якого місця. Але відповідно до законодавства та техніки безпеки у місті вертольоти повинні знаходитися лише на обладнаних майданчиках, щоб забезпечити гарантоване запобігання аваріям. Проектування вертолітних майданчиків – це складне завдання, що вимагає знань не лише з авіатехніки, а й з усієї законодавчої вимоги, за якою має бути виконаний проект.

Проектування вертодромів: безпека та функціональність.

Головним правилом для будь-якого проекту, пов’язаного з авіацією, є захист. Він має бути обладнаний усіма сучасними стандартами, які дозволяють спростити посадку у місті, мати сигнальні вогники, розмітку тощо. Також дуже важливо, щоб площа та покриття витримали вагу вертольота, що приземлиться туди. Якщо не брати до уваги фактор ваги транспортного засобу, дуже швидко може наступити деформація конструкцій покрівлі або навіть будівлі. Тому при проектуванні вертолітного майданчика всі проектні норми слід дотримуватись. При зверненні до нас Ви гарантовано отримаєте професійно зроблений проект, який враховує всі особливості сучасного майданчика з урахуванням усіх особливостей місця, де він буде побудований в майбутньому.

Багато компаній, що займаються проектами, приймають лише застарілі норми (наприклад 1980-90 років) і намагаються надати проект максимально швидко, щоб він кошторисно вийшов дуже дешево. З одного боку, клієнти приваблюють низькими цінами, але можуть серйозно пошкодувати про те, що вони погодилися на цей варіант. Наша компанія завжди користується міжнародними стандартами та нормами, які набагато суворіші, ніж вітчизняні. Таким чином, ми можемо домогтися відмінної якості виконаних проектів та майданчиків, які будуть виконані по ньому. Зокрема це стосується тих майданчиків, які підходять для цього. Потрібно правильно зміцнювати конструкцію покрівлі та застосовувати сучасні матеріали для того, щоб гасити вібрації.

Проектування майданчиків гелікоптерів відіграє важливу роль у зручності експлуатації. Якщо передбачити всі сучасні, необхідні засоби безпеки, розмітку, сигналізацію тощо, використання майданчика стане набагато зручніше, оскільки буде правильно обладнано. Це значно знизить ризик аварійної ситуації, оскільки навіть найдосвідченіші пілоти у разі сильного вітру або бурі можуть припуститися помилок. 

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее