інститут проектування

Проектування вантажних терміналів залізничного типу

Больше полезной информации

Проектування вантажних терміналів залізничного типу

Проектування вантажних терміналів залізничного типу – все ще актуальне. І хоча це досить-специфічні будівлі необхідні зазвичай для великих логістичних центрів, виробництв, портів і великих міст – вони мають безліч особливостей.

Зазвичай вантажні термінали багатофункціональні і мають велику кількість різних функцій та шляхів реалізації діяльності. Так, при проектуванні вантажного терміналу для забезпечення функціонування порту завжди закладаються транспортні шляхи для мінімум 3 видів транспорту (водного, автомобільного та залізничного), у поодиноких випадках також створюється інфраструктура для авіатранспорту.

Другим важливим елементом є проектування складських приміщень різного функціоналу та температурного режиму (для заморожених продуктів, продуктів, що потребують спеціальні температурні умови та інше), проектування елеваторів та сховищ для різних видів рідин, у тому числі вибухо- та пожежонебезпечних.

Враховуючи потенційні ризики та фактори, що впливають на проектування терміналів залізничного типу, а також їх сумісність та потребу у багатьох логістичних ланцюжках – важливо розуміти, що правильне проектування забезпечує максимальну функціональність та безпеку як для співробітників таких центрів так і для мешканців.

Логістичні термінали залізничного типу – забезпечують 95% функціонування багатьох виробництв (особливо в металургійній, коксохімічній та вугледобувній сферах), також активно використовуються для організації логістики у важкодоступних місцях (наприклад Карпатах), куди набагато простіше, безпечніше та дешевше доставляти багато продуктів залізничним транспортом.

Компанія КиївАвіаПроект також готова виконати аудит проекту або розробити проект реконструкції залізничного грузового терміналу, для збільшення його ефективності, функціональності та безпеки. Зв’яжіться з Нами та ми створимо для Вас максимально-простий та функціональний продукт.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее