інститут проектування

Проектування тунелів

Більше корисної інформації

Проектування тунелів

Проектний інститут КиївАваїПроект – є сертифікованим проектантом в Україні. Ми проектуємо найважливіші об’єкти інфраструктури, що мають цінність на муніципальному та національному рівні. У чому складність проектування тунелів? Все залежить від їхніх завдань, адже багато хто з тунелів створюється штучно, наприклад під естакадами або для зручності створення транспортних розв’язок, будуватися в природних умовах і за своєю суттю для їх створення необхідно пробурити гору або скелю.

При проектуванні тунелів – ми використовуємо найсучасніші технології та безліч програм, за допомогою яких проводитиметься аналіз та розрахунок, що значно прискорює роботу наших фахівців. Комп’ютерний аналіз дозволяє не допускати помилок, а також перевірку роботи наших проектантів.

Проектування тунелів найважливіший і найскладніший процес, у якому ми аналізуємо ґрунт, навантаження та безліч змінних. Важливо закласти як фактичні завдання а й спрогнозувати у майбутнє, створити інфраструктуру (освітлення, вентиляцію, відеоспостереження, основне і резервне харчування та багато іншого), у своїй важливо, щоб усе управління тунелем залишалося максимально автоматизованим, а контролю над його роботою можна було здійснювати віддалено з пульта керування.

Кожен тунель має відповідати світовим стандартам проектування, а його експлуатація має бути максимально безпечною та простою. Також, важливі фактори – це вогнестійкі матеріали, доступність кожного сектора та елемента для ремонту локально, без потреби відключати всю систему або закривати тунель на тривалий і дорогий ремонт.

Кожен наш проект є економічно обґрунтованим, матеріали рекомендовані для виконання завдань мають міжнародні сертифікати та успішно експлуатуються на найскладніших об’єктах у світі. Для замовлення проектування тунелю в нашій компанії – зв’яжіться з нашими фахівцями вже сьогодні!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее