інститут проектування

Проектування та аудит міських комунікацій

Больше полезной информации

Проектування та аудит міських комунікацій

Міські комунікації – це основа будь-якого місця з компактним проживанням. І кожне місто, що має навіть 10-15 тисяч населення, автоматично повинно мати можливість автономно себе забезпечувати, мати каналізаційну мережу, трубопроводи для гарячої та холодної води, власну електромережу, а деякі міста також мають газові комунікації. Все це проектується ще до початку будівництва міста, оскільки їхнє завдання повністю безперебійно його забезпечувати.

І хоча всі ми знаємо, як правильно – відразу виникають десятки питань, з приводу того, а що робити якщо місто вже побудоване і стоїть завдання, наприклад, добудувати ще один квартал? Є кілька цілком логічних висновків, перший з них – спроектувати повністю автономний квартал, зі своєю каналізацією та котельнями. Тоді з міської мережі необхідно провести електрику, а також подачу холодної води. Питання лише в тому, наскільки це буде затратним і чи буде хоч мінімальна рентабельність у такому проекті?

Ще одним цілком робочим і справедливим варіантом – провести аудит вже наявної інфраструктури і на без його результатів цілком можливо оцінити можливість використання існуючої інфраструктури, а також оптимальні шляхи до підключення до неї.

Аудит міської інфраструктури – найкращий інструмент для підтримки її в задовільному стані, адже за його допомогою можна оцінити не тільки її стан зараз, а й підготуватися до потенційних складнощів, а отже, заздалегідь закупити потрібні матеріали та спрацювати на випередження. Саме це дозволить на 100% забезпечити комфорт та безпеку мешканців міст.

У Компанії КиївАваіПроект – ви можете замовити як проектування так і аудит міської інфраструктури, також при необхідності ми можемо провести аудит готового проекту, або провести його адаптацію до нових змінних. Так як зміна плану забудови міста, додавання нових елементів.

Замовити проектування та аудит інфраструктури – ви можете зв’язавшись із нашими спеціалістами будь-яким, зручним для вас способом. Наші фахівці зможуть дати Вам відповіді на всі запитання, а також допомогти у вирішенні інших питань.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее