інститут проектування

Проектування систем вентиляції та кондиціонування

Більше корисної інформації

Проектування систем вентиляції та кондиціонування

Завдяки проектуванню кліматичної системи в приміщенні підтримувати комфортну температуру можна в будь-який час року з мінімальними витратами. Щоб устаткування функціонувало на відповідному рівні, спочатку варто розробити грамотний проект.

Проектування включає з себе ряд важливих вимог, які необхідно враховувати. Для кожної з видів систем існують свої нюанси:

– для вентиляції. Потрібно брати до уваги потребу в свіжому повітрі, показник якого буде залежати від кількості осіб що знаходяться в приміщенні. Варто враховувати кратність обміну повітряних мас;

– для кондиціонування. Важливе значення має кількість тепла, яке надходить в приміщення зовні і число встановленого побутового та електричного обладнання.

Якщо розробкою проекту займатися самостійно, можна допустити ряд серйозних і непоправних помилок, які в подальшому призведуть до безліч неприємних ситуацій, наприклад:

– система кондиціонування та вентиляції буде малоефективною. У першій ситуації всередині приміщення завжди буде жарко, а безперервно працює система клімат-контролю швидко вийде з робочого стану. У другому випадку в приміщенні буде відчуватися сирість, почне утворюватися цвіль і грибок;

– продуктивність двох систем може виявитися, навпаки, завищеною, що приведе к збудкам як в експлуатаційних витратах так і в вартості придбання устаткування.

Щоб виконати високоякісне професійне проектування систем, клієнт повинен повинен надати фахівцям наступний пакет документів:

– план конструкції для попереднього оцінювання майбутніх робіт;

– технологічний або дизайн-проект, конкретний вид буде залежати від специфічних особливостей об’єкта;

– технічне завдання.

Проектування систем вентиляції:

На всіх етапах розробки проекту бажано сприяння кваліфікованих фахівців. Проектування починається з виконання належних розрахунків, після професіонали приступають до підбору основних технічних компонентів.

Визначивши значущі особливості майбутньої вентиляції і кондиціонування наші проектувальники умовно поділяють систему на частини, що дозволяє домогтися більш високої функціональності і продуктивності. Додатково враховується ряд небезпечних ситуацій, які можуть статися на території конкретного об’єкта.

Весь процес досить трудомісткий, вимагає спеціалізованого підходу. Якщо поставлена мета досягти максимального комфорту в приміщенні, проектування систем вентиляції та кондиціонування бажано довірити майстрам своєї справи. Ідеальним рішенням – є проектний інститут Київавіапроект.

Проектування приватних будинків

Детальніше

ПРОЕКТУВАННЯ ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ

Детальніше