інститут проектування

Проектування супермаркетів

Больше полезной информации

Проектування супермаркетів

Проектування супермаркету та планування торгового залу – найважливіші етапи планування об’єкту загалом. Оптимальне планування магазину, правильне розташування торгового устаткування збільшують прибуток компанії. Таким чином, грамотно розроблений проект маркету, та врахування технологічних зон, холодильних та теплових агрегатів для роздрібної торгівлі є запорукою успішного старту проекту!

Важливо не тільки красиво розставити торгове обладнання, а й спроектувати виробничий та складський майданчики, а також оптимізувати торгові процеси.

Наші фахівці розроблять проект супермаркету та підсобних приміщень.

Наше завдання – допомогти замовнику отримати той проект, який йому хотілося б побачити, та успішно його експлуатувати.

Технологічні рішення, що застосовуються під час проектування торгових центрів з плануванням торгового залу, забезпечують ефективну функціональність торгових підприємств та відповідають вимогам екології, санітарії, протипожежної безпеки та інших нормативів, що діють в Україні, забезпечують безпеку експлуатації об’єкту для людей.

Етапи технічного проектування магазинів та супермаркетів.

1. Дизайн та планування супермаркетів.

На цьому етапі проектування торгових підприємств та планування магазинів складається схему «зонування». Це своєрідний план супермаркету. Схема торгового майданчика ділиться на основні групи товарів, сервісні та промо-зони, напрямок потоків покупців та опрацювання вхідних зон.

2. Планування торгового майданчика та дизайн магазинів.

На етапі технічного проектування торговельних підприємств та планування магазину здійснюється розробка технічного проекту торгових підприємств, зокрема торговельного залу, складських та адміністративних приміщень.

Дуже важливим є проектування об’єкта відповідно до санітарних норм та правил «товарних сусідів», правил охорони праці та правил охорони навколишнього середовища.

Планування магазину, проектування супермаркету загалом, проектування установки торговельного обладнання.

Коли завершується проектування торгового залу та інших приміщень, проект проходить етап затвердження.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее