інститут проектування

Проектування стадіонів та спортивних арен

Больше полезной информации

Проектування стадіонів та спортивних арен

Нині спорт став невід’ємною частиною життя майже кожної людини. Хтось звик бігати вранці, інші ж ходять подивитися матч коханої команди. На сьогодні ми розділяємо проектування стадіонів та арен на 2 типи, відкриті та повністю закриті.

До відкритих стадіонів та арен відносяться в основному об’єкти призначені для занять легкою атлетикою, футболом та іншими активностями, деякі з яких мають трибуни та підтрибунні приміщення (роздягальні, фан-шопи, зони релаксу), а також приміщення підсобного формату.

Проектування стадіонів проводиться з урахуванням потреб арени, наприклад, наявності трибун, місць для стоянки автомобілів зручної логістики для спортивних колективів, зручності та безпеки для глядачів.

До закритих закладів ми відносимо спортивні басейни, зали для важкої атлетики, ігрові види спорту на паркеті (футзал, баскетбол, гандбол, флорбол, волейбол та інші), а також на льоду (хокей, фігурне катання, керлінг). Такі будівлі, по суті, є маленькою державою з великою кількістю приміщень, кількома входами та виходами, окремими, захищеними під’їздами як для спортивних колективів, так і вболівальників.

Окремо звертається увага на створення максимально-спланованого простору, близькості та доступності шляхів для евакуації, створення центру управління всіма системами комплексу, закритою вентиляційною системою та багатьом іншим.

Проектування спортивних арен чи стадіонів – вважається одними з найскладніших у проектуванні, а кількість факторів від яких залежить як якість будівлі так і безпека людей, які будуть у ній – йде на сотні.

Ви можете замовити проектування спортивного комплексу або стадіону у нас вже сьогодні! КиївАвіаПроект – ми сьогодні проектуємо ваше майбутнє!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее