інститут проектування

Проектування спортивних споруд

Больше полезной информации

Проектування спортивних споруд

Щоб займатися спортом у закритому будинку, необхідна хороша вентиляція та її правильне розміщення, відповідне світло та комфортні роздягальні. Для створення такого комплексу необхідно знати правило та методику будівництва та реконструкції спортивних будівель, об’єктів.
Ми знаємо багато видів спортивного захоплення. Хтось професійно займається, хтось підтримує форму, хтось – для розваг у вигляді глядачів чи учасників. Кожна з цих категорій потребує різноманітних обладнаних майданчиків – відкритих або закритих – для свого заняття.
Фізкультурно-оздоровчий бізнес розвивається постійно, і водночас виникають нові способи підвищення комфорту зайнятих та спостерігаючих людей. Таким чином, розробка проекту спортивного майданчика враховує вимоги до норм безпеки та переваги споживачів.
Основним завданням подібних комплексів є можливість розвитку спорту як інституту, це зумовлено наступними цілями:
забезпечити весь необхідний інвентар всім видів вправ;
підготувати спеціалізовані майданчики – газон з розміткою, льодове покриття, басейн тощо;
забезпечити приміщення для змагань місцями для вболівальників по периметру;
надати за потреби медійні засоби – табло, проектори;
спорудити місця для відпочинку та гігієнічних процедур спортсменів – роздягальні, душові кабіни;
під час створення спортивної школи – дати можливість тренуватися дітям, а водночас передбачити підвищені вимоги щодо безпеки;
для розважально-фізкультурних центрів обладнати будівлю сауною, басейном, фітобаром.
Під час проектування спортивної зали також слід враховувати господарську та адміністративно-господарську частину. Перший повинен складатися з прибиральних приміщень, з необхідним матеріалом і кімнат для співробітників. По-друге, передбачено зону ресепшн, стійку адміністратора, окремий кабінет для постів керівництва.
Проект Спортивного центру є складним та різнобічним об’єктом, оскільки він містить не лише проекти архітектури та технологічних рішень, а й клієнтські завдання, які мають стояти у центрі уваги, а також безпеку проведення тренінгів та конкурсів.
Норми проектування спортивних споруд
Основна нормативна документація, яку використовують проектувальники, — це Звід Правил. Це дуже повноцінний документ, який регламентує всі особливості будівництва спортивних комплексів. Він заснований на стандартах Держстандарту з безпеки та всім санітарним вимогам.
Відповідно до Зводу правил, всі об’єкти будівництва діляться на три категорії: районні, міжнародні та інші.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее