інститут проектування

ПРОЕКТУВАННЯ СКЛАДІВ І СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ​

Больше полезной информации

Проектування складів і складських приміщень

Розвиток бізнесу неможливо без продуктової та грамотної логістики, але побудовані ще 10-15 років тому будівництво та інфраструктура всі рідше відповідають потребам сучасних виробництв. Тому проектування складу або проект промислового комплексу, які втілюють специфіку бізнес-процесів та перетворюють стандартну коробку з високими потолками ефективний логістичний центр або виробничий цех.

Проектирование производства. Проект ангара або склада має свої особливості в конструкціях та технологіях, які використовуються спеціалістами Проектного Інституту КиївАвиаПроект. Ми пропонуємо різні варіанти вирішення поставлених завдань, які максимально збільшують функціональність ваших приміщень та при цьому забезпечують економічну цільову привабливість та привабливість для інвестора.

ПРОЕКТИРОВАНИЕ СКЛАДОВ

Проектування складських приміщень – з самого початку вимагає величезної уваги до деталей, досвіду проектувальників, які зможуть вивчити уважно всі аспекти об’єкта, його функціональність, знайти об’єктивні рішення, що дозволить максимально заощадити час і вартість будівельних робіт, а також без проблем ввести складські приміщення в експлуатацію. Розробляючий проект, наші спеціалісти звертають увагу на призначення приміщень, що дозволяє максимально продумувати логіку функціонування та безпеку в таким чином:

  • потенційна інтенсивність руху товарів та їх специфіка;
  • типи використовуваного складського транспорту та обладнання, організація якісної логістики в складі;
  • особливості грунту та розташування виделеного під забудову ділянки, наявність інфраструктури (ЛЕП, трубопроводи та інше);
  • архітектурний ансамбль найближчих будівель;
  • якісна організація охорони та навчання (можливість вести відеоспостереження, організація пропускної системи та ін.);
  • протипожарну безпеку;
  • витяжку, запасні виходи та багато іншого.

З огляду на вищеописані особливості – Київавіапроект – виконує повний спектр, від розробки концепту – до введення складського приміщення в експлуатацію. Ми враховуємо всі фактори, які впливають на ціноутворення будівництва, на експлуатаційні характеристики а також на якісну організацію життєдіяльності вашого приміщення.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее