інститут проектування

Проектування реконструкції будівлі, будови чи будинку.

більше корисної інформації

Проектування реконструкції будівлі, будови чи будинку.

Наша компанія є першим проектантом Києва та багатьох значущих для України об’єктів по всій країні. Ми є зберігачами однієї з найбільших баз даних будівель, що дозволяє нам оперативніше отримувати вихідні характеристики проектів багатьох будівель. Наприклад, злітно-посадкової смуги у Гостомелі.

Ми готові провести повний аудит, підготувати та виконати проектування реконструкції будинку, будинку чи будинку. Проводячи повну оцінку, ми звертаємо увагу на такі фактори:

Аудит вихідної документації будинку (його технічних характеристик).
Аналіз даних щодо стану об’єкта (якщо аудит такого плану проводився раніше).
Вивчення зовнішніх ушкоджень.
Аудит пошкоджень несучих конструкцій та підвальних поміщень.
Аудит ушкоджень інфраструктури.

Все це дозволяє нам у мінімальний термін отримати максимум інформації, а значить виконати комплексне проектування. Також, наші фахівці працюють зі будівельними компаніями та підрядниками не просто контролюючи їхню роботу, а першочергово допомагаючи їм правильно прочитати креслення та виконати роботу у правильному порядку.

За стандартним будівництвом є алгоритм: фундамент, стіни, перекриття, крыши. Коли ж ми говоримо про проектування відновлення будівель, будівель, об’єктів інфраструктури чи будинків – алгоритми можуть значно змінюватися і в залежності від ситуації мати такий формат: комунікації, несучі стіни, фундамент. Тобто порядок та етапи відновлення залежать від конкретної ситуації та стану тієї чи іншої будівлі. Також досить часто доводиться проводити частковий демонтаж будинку для заміни пошкоджених секцій та створення безпечної середовища для співробітників, які виконують ті чи інші роботи.

Ще одним важливим аспектом нашої роботи є збір даних та підготовка проектних документів до оцінки збитків. Це дозволить Вам подати документи на отримання компенсації за зруйновані або пошкоджені будинки, а також докази, які дозволяють подавати позови до міжнародних інстанцій для отримання інших компенсацій та грантів на реконструкцію вашого будинку чи іншої будівлі.

Звертаючись до нашої компанії, ви можете отримати все у комплексі від аудиту пошкоджень – до створення проекту з реконструкції та відновлення зведення.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее