інститут проектування

Проектування приватних будинків

Більше корисної інформації

Проектування приватних будинків

Проектування приватних будинків зазнало безліч змін, адже до проектування будинку необхідно ставитися з усією серйозністю. Тільки в цьому випадку можна буде говорити про якісність будівництва. Головним при проектуванні будинку повинна стати його функціональність. Звичайно, зовнішній вигляд теж має велике значення, але функціональні характеристики повинні бути на першому місці.

Проектування приватних будинків, незалежно від того, з яких матеріалів їх планується зводити, починається з аналізу грунтів на ділянці, яка відведена під будівництво будинку. Від типу грунту, розташування ділянки та її характеристик багато в чому залежить розробка проекту будинку, який буде стояти на даній ділянці. Наприклад, на грунтах зі слабкою несучою здатністю не можна зводити масивні будівлі з важких матеріалів. Властивості грунту при проектуванні будинку потрібно обов’язково враховувати.

Велику увагу потрібно приділяти фундаменту будинку, адже він є його основою. Правильно спроектований фундамент є запорукою довговічності всієї будівлі.

Підхід до проектування будинків з різних матеріалів може істотно відрізняється. Наприклад, будинки з каменю можуть містити в собі складні елементи, нестандартні конструкції, прорізи, форми кімнат і даху. Дерев’яні ж будинку відрізняються своїми вимогами до безпеки.
При проектуванні приватного будинку ми враховуємо всі ваші вимоги і побажання. Має значення вік осіб, що в ньому будуть жити, наявність або відсутність дітей і багато інших чинників, які можуть впливати на особливості планування, розташування кімнат. Квадратура майбутнього будинку багато в чому залежить від того, скільки людей в ньому проживатиме. Чим більше за розміром будівля, тим більших витрат воно вимагає на своє утримання. Великий будинок має як переваги у вигляді просторості і великої кількості місця, так і недоліки – у вигляді великих витрат на опалення і складності в підтримці чистоти і порядку.

На розмір майбутнього будинку впливає і розмір ділянки, на якому його передбачається будувати. Якщо ділянка невелика, то звести на ньому величезний будинок не вийде. Варто враховувати необхідність прокладання комунікацій та особливості даних маніпуляцій.
Працюючи з нами, ви отримуєте чітке зонування простору. Так, замовляючи проектування приватного будинку ви також можете замовити у нас проект і на інші об’єкти, наприклад на басейн, лазню або інші будови які будуть будуватися разом з вашим будинком.

Таку відповідальну справу як проектування будинку варто довірити професіоналам, які підійдуть до нього відповідально і з урахуванням всіх вимог і побажань замовників, а також технічних, будівельних норм. КіевАвіаПреокт – є тією компанією, яка без проблем створить для вас кращий проект!

ПРОЕКТУВАННЯ ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ

Детальніше

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее