інститут проектування

Проектування озер і ландшафтних парків

Больше полезной информации

Проектування озер і ландшафтних парків

Проектування озер і ландшафтних парків від проектного інституту Київавіапроект – ваш правильний вибір! Хоча часто вважається, що ландшафтні парки – справа лише дизайну, але це зовсім не так, особливо якщо використовуються комунікації, будуються озера, фонтани або інші будови.

Все це пов’язано з тим, що як би ми не хотіли – але завжди є величезна небезпека того, що природа “візьме своє”, або ж об’єкти інфраструктури будуть завдавати непоправної шкоди навколишньому середовищу.

Проектування штучних озер

Проектування штучних озер – це технологічно складний процес в якому важливо враховувати безліч факторів від яких залежить як їх якість роботи так і ваша безпека. Так, основні фактори, які впливають на проектування озер:

  • тип ґрунту, а також наявність рослинності з глибокою кореневою системою (дорослі дерева наприклад).
  • перепади висот і наявність потенційних природних забруднювачів (листя і голки від рослин, суха трава та інше).
  • можливість підведення систем для наповнення водою, а також встановленням систем очищення стоків, потенційною можливістю рециркуляції та очищення води, щоб вона залишалася “живою” і не цвіла.
  • цільове призначення і функціонування (з рослинністю в озері, з наявністю риб або птахів, з фонтаном або ж просто ставок, без усього цього).

Створення якісної інфраструктури дозволяє вам економити безліч часу і грошей на обслуговуванні і ремонті неполадок.

Проектування ландшафтних парків

Проектуючи ландшафтний парк ми по суті створюємо власну екосистему, яка буде функціонувати незалежно від зовнішнього світу або в зв’язці з ним. Це залежить від його функцій і побажань замовника. Наша основна задача – закласти якісний, надійний фундамент який дозволить парку зберегти свій первісний вигляд, що дозволить йому зберігати свій вигляд у довгостроковій перспективі.

Ви можете замовити проектування ландшафтного парку чи штучного озера в проектному інституті Київавіапроект вже сьогодні! Ваша гарантія – наше ім’я! 

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее