інститут проектування

Проектування набережних зон

Більше корисної інформації

Проектування набережних зон

Україна – країна, що має величезний туристичний потенціал і безліч міст річок, що стоять на березі (наприклад Дніпра), озер і водосховищ (Канів, Черкаси, Вишгород). З втратою контролю над Кримом морський туризм почав активно розвиватися у Донецькій, Запорізькій, Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

Чому таке важливе проектування набережних зон? З одного боку це відмінний “туристичний якір”, з іншого – це захист для багатьох місто від ерозії ґрунту, зміцнення прибережної зони, створення інфраструктури для функціонування водного транспорту.

Особливостями проектування набережних зон є його ґрунти, більша частина з яких є піщаними або глиняними, що робить їх часом нестабільними або навіть небезпечними, схильними до зсувів (змивання, сповзання частини берега у воду). Таким чином, для проектування об’єктів такого плану необхідне уважне вивчення не тільки того місця, де будуватиметься об’єкт, а й найближчих територій. Це дозволить врахувати всі фактори, що впливають на правильність проектування, а потім і будівництва/введення в експлуатацію набережних зон.

Часто, проектуючи саму набережну, є необхідність і у створенні проектів інфраструктури для неї, наприклад човнового або поромного причалу, парків, фонтанів, встановлення пам’ятників або оглядових майданчиків. Все це вимагає максимальної уваги при проектуванні, адже ми зможемо прорахувати всі необхідні комунікації та спроектувати їх розміщення, що значно спростить та головне убезпечить об’єкти, що у свою чергу дозволить їх максимально швидко звести та ввести в експлуатацію.

Замовте проектування набережної зони вже сьогодні! КиївАвіаПроект – ми сьогодні проектуємо ваше майбутнє!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее