інститут проектування

Проектування мостів та мостових переходів

Більше корисної інформації

Проектування мостів та мостових переходів

Проектування мостів та мостових переходів є частиною більшого, елементом інфраструктури міста чи навіть цілої країни. Раніше ми вже розповідали про проектування дамб та транспортних розв’язок. Проектування мостів і мостових переходів є як самостійним проектом, так і одним з елементів інших проектів. У сучасному світі логістика стала однією із ключових сфер бізнесу для багатьох країн. Так, тільки в Києві є щонайменше 14 мостів, які так чи інакше ведуть через дніпр чи канали, не кажучи вже про інші міста.

Мости бувають різного призначення, конструкцій та експлуатаційних завдань, але по суті виконують одну функцію: переправи через одну з перешкод (річка, каньйон чи інші природні чи рукотворні об’єкти).

На сьогодні ми виконуємо проектування мостів такого плану: автомобільні мости, залізничні мости, пішохідні мости, мостові переходи для виробництв та заводів, спеціальні переходи та мости під конкретні, специфічні завдання та багато іншого).

Дізнатися більш конкретно про особливості проектування мостів та мостових переходів за критеріями ви зможете у наших додаткових матеріалах за посиланнями вище.

Проектування мостових переходів часто є полегшеною версією мосту і призначене для створення тимчасового або постійного переходу має один монолітний проліт або цілісну конструкцію з металу і додаткових конструкцій. Більше інформації про мостові переходи ви можете дізнатись у нашій статті.

Особливостями проектування мостів є те, що вони з’єднують досить великі відстані прямим транспортним сполученням і при цьому мають мінімум точок опори, а іноді зовсім не мають. Виходячи зі складнощів завдань, мости мають різні конструкції та завдання.

Проектний інститут КиївАвіаПроект – має достатній досвід проектування складних мостів та мостових переходів різної складності та різноманітних завдань. Ми маємо власні технології, які дозволяють проводити складні розрахунки з максимальною точністю, що дозволяє нам підібрати та спроектувати кращий варіант, що підходить під конкретні завдання.

Замовляючи проектування, у нас ви отримуєте на 100% якісний проект мосту, який без проблем пройде всі перевірки, наші фахівці будуть з Вами на зв’язку весь час будівництва, проводячи технічний нагляд та контролюючи процес реалізації будівництва.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее