інститут проектування

Проектування мамад (бомбосховища у квартирі)

Больше полезной информации

Проектування мамад (бомбосховища у квартирі)

Напад росії на Україну у 2022 році, а також її агресивні дії з обстрілами сотень міст, від яких постраждали тисячі багатоквартирних будинків – одразу зробили актуальним проектування мамад (бомбосховища у квартирі). Цей досвід широко випробуваний і максимально активно та ефективно використовується в Ізраїлі.

Наша компанія провела низку зустрічей з архітекторами, які працюють в Ізраїлі для отримання максимального досвіду у сфері проектування бомбосховищ у квартирі. На сьогодні в Україні став народним метод 3 стін, який свідчить, що у разі повітряної тривоги потрібно йти у ванну, коридор чи інше приміщення (яке не має прямого виходу до зовнішньої стіни) і у такому разі шанс отримання травм зменшується у рази. При цьому він також не гарантує Вашої безпеки.

На сьогодні наша компанія є однією з небагатьох, яка дійсно володіє технологіями та знаннями щодо проектування бомбосховищ у квартирах та багатоквартирних будинках.

Будівлі такого типу є досить нестандартними і мають низку відмінностей від стандартних бункерів та бомбосховищ. У перших їх розмір мінімальний і їх основним завданням є лише перечекати тривогу (це може бути від 30-60 хвилин, у гіршій ситуації кілька годин. Тому проект такого типу не має на увазі під собою великої площі або безлічі зручностей типу спального місця, кухні, складу або туалету При цьому важливо мати доступ до води та системи циркуляції/очищення повітря.

Замовте проектування бомбосховища в квартирі нашої компанії і ми виконаємо роботу для Вас швидко і якісно!

На сьогодні ми працюємо з усіма містами та комунальними підприємствами в Україні, що дозволить Вам максимально швидко узгодити бомбосховища для вашої квартири!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее