інститут проектування

Проектування лікарень, поліклінік та амбулаторій

Більше корисної інформації

Проектування лікарень, поліклінік та амбулаторій

Як часто ми помічали, що наші лікарні застаріли, ними незручно рухатися, сходинки сильно круті, а для того, щоб потрапити з одного в інший кабінет необхідно “побудувати маршрут GPS”. На жаль, на сьогодні більшість лікарень і поліклінік не відповідають навіть мінімальним потребам населення, а багато будівель експлуатується не за призначенням.

Статистика свідчить, що лише від 3 до 7% державних або муніципальних медичних закладів було побудовано з моменту незалежності України і лише 20-25% із них все ще відповідають усім нормам. При цьому більшість закладів мають безліч проблем в експлуатації і вимагають комплексного ремонту.

Який вихід? Необхідно проектувати та будувати медичні заклади спочатку правильно. КиївАвіаПроект пропонує виконати для Вас проектування лікарень, поліклінік та амбулаторій. Сучасний підхід дозволить нам врахувати всі потенційні проблеми та складності, розрахувати потреби у комунікаціях. Це дозволить соціальним об’єктам бути функціональними та зручними, що дозволить створити максимально якісні умови для персоналу та пацієнтів з моменту потрапляння на територію закладу.

Ми акцентуємо увагу на деталях, а значить зможемо створити ідеальний проект, починаючи від створення транспортної розв’язки або підсобних приміщень і закінчуючи простою системою руху всередині приміщень для персоналу та пацієнтів.

Замовляючи проектування лікарень, поліклінік та амбулаторій у нас – ви отримаєте результат, який задовольнить усі експлуатаційні потреби приміщення сьогодні та збереже свою актуальність через 30 чи 50 років. КиївАвіаПроект – ми сьогодні проектуємо ваше майбутнє!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее