інститут проектування

Проектування котелень і насосних станцій

Больше полезной информации

Проектування котелень і насосних станцій

Якість і рівень зношеності інфраструктури в Україні досягає критичної позначки, при якій експлуатація багатьох об’єктів ставати небезпечною для життя як працівників підприємств, так і споживачів даної продукції.

Проектний інститут КіевАваіаПроект надає послуги з проектування котелень і насосних станцій.

Проектування котелень

Котельня – станція нагрівання і подачі гарячої води, в сезон опалення, а також подачі гарячої води в крани звичайних споживачів. Особливостями даного типу станцій є те, що нагрівальний елемент (газ, електрику, вугілля та інше) – гріє воду, яка далі подається в систему, по якій вода транспортується в батареї і крани.

На зараз ми поділяємо 3 види котелень:

– приватні котельні, що встановлюються в автономних будівлях, будинках рідше в міських кварталах;
– котельні які обслуговують цілі міста або райони (у великих містах);
– котельні при великих підприємствах, наприклад металургійних комбінатах, які гріють і подають воду в міські мережі, при цьому охолоджуючи себе.

При проектуванні котелень важливо враховувати не тільки фактори, що впливають на її працездатність, а й на ут інфраструктуру, до якої вони будуть підключені.

Проектування насосних станцій

Насосні станції можуть бути як окремим елементом, так і частиною системи, наприклад насоси використовують як допоміжна ланка для котелень станцій, станцій подачі води, функціонування каналізацій.

Особливостями таких станцій є те, що вони зобов’язані працювати 24/7. Це вимагає не тільки якісного проектування системи, а й уміння закласти додаткові ресурси (наприклад насоси), які будуть включатися в разі аварійної або планової зупинки інших, для забезпечення безперервного функціонування системи.

Для отримання більш детальної інформації про проектування котелень або насосних станцій – вам необхідно зв’язатися з нашими фахівцями. Ми з задоволенням складемо для вас пропозицію, а також виконаємо проектування!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее