інститут проектування

Проектування колекторів у житловому будівництві

Больше полезной информации

Проектування колекторів у житловому будівництві

У будівництві житла використовують колектори для організації опалення системи. Найчастіше, коли будують великі будинки, в яких опалення розширено і доходить до довжини понад сотню м. У великих будинках досить важко побудувати систему опалення, щоб усі частини опалювального будинку були рівномірними.
Тому колектори підходять чудово, основне завдання яких – регулювати теплоносій у трубі та забезпечити його циркуляцію в ньому. У колекторі використовуються такі матеріали, як пластика, сталь та латунь. Якщо установка системи якісно виконана, тобто можливість підключити додаткові пристрої, що значно підвищує функціональність всього комплексу системи.


Як підібрати колектор для покупки? Існує ряд основних вимог, які мають бути відповідними колекторам будь-якої моделі. Такі як: контроль кількості тепла, контроль температури, розподіл тепла рівною мірою по всій системі, контроль тиску.

Сучасні колектори, що застосовуються у системі теплопостачання, повинні забезпечувати злагоджене функціонування всіх агрегатів обігріву. Виробники забезпечують їх необхідним обладнанням, які можуть бути корисними для організації опалення. Найголовніше, що потрібно забезпечити – правильний монтаж.

Проектування підземних колекторів на території населених пунктів здійснюється за встановленими вимогами та нормами, враховуючи місцезнаходження підземних колекторів на території населеного пункту, що розглядається. Найчастіше використовуються дрібні колектори. Роботи на глибокому закладенні виконуються лише з відповідним обґрунтуванням з економічних та технічних сторін. Найчастіше подібні проекти робляться в умовах щільної забудови або в умовах великого насичення у місці роботи підземної комунікації. Це важливо! Планування вуличного колектора має бути лише паралельним проїжджій частині. Якщо потрібне встановлення колектора по вулиці, то його місцезнаходження має обов’язково перебувати в спеціальній технічній зоні, під тротуаром або зеленими насадженнями. Планування колекторів не повинно мати великої кількості поворотів та перетину їх з ярами, дорогами та річками повинне здійснюватися лише під прямим кутом.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее