інститут проектування

Проектування готелів

Больше полезной информации

Проектування готелів

В умовах безперервного світу, готельний бізнес стає все більш популярним і щільно входить у нашому житті. У різних випадках готелі вдаються до послуг – ділових поїздок, відрядження, подорожі, відпочинку, для конференцій, заходів масового характеру тощо. Зараз дуже високий попит на готелі, а також конкуренція у цьому бізнесі.

Будівництво готелів є постійно зростаючою та прогресивною сферою проектування, де неможливо не рухатися вперед. Під час підготовки проекту для готелю важливо звернути увагу на існуючі досвіди проектування цієї категорії об’єктів, включаючи інші країни, враховувати актуальні тенденції будівництва, дизайн інтер’єрів, що використовуються в сучасних будівельних технологіях та матеріалах.

Щоб успішно реалізувати проект готелю, важливо на перших етапах визначити напрямок діяльності майбутнього курорту, його концепцію, техніко-економічні характеристики майбутнього курорту.
Види готелів

Велику роль у дизайні готелю грає сама ідея, ідея майбутньому готелі. Визначивши завдання, яке слід реалізувати в готелі, можна спокійно приступити до детального проектування.

Загальні вимоги, залежно від номерного фонду готелю, поділяють на:
– великі (понад 200 номерів);
– Середні (від 51 до 200 номерів);
– малі (від 16 до 50 номерів);
– Міні (від п’яти до 15 номерів).

За призначенням готелю можна класифікувати на:

• загального типу;
• конференц-готелі, конгрес-готелі;
• туристичні;
• курортні;
• мотелі;
• кемпінги.

Проектування готельних приміщень поєднує норми дизайну та громадського, житлового, адміністративного приміщення. Вимоги до проектування цих будівель дуже високі, успіх виконаного проекту залежатиме від кваліфікації архітекторів та їх знання та вміння у цій галузі. Будівництво готелів має здійснюватися ліцензованою організацією, ліцензованими у штаті фахівцями з необхідними знаннями, досвідом та вмінням орієнтуватися на чинні норми та правила.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее