інститут проектування

Проектування готелів та баз відпочинку

Больше полезной информации

Проектування готелів та баз відпочинку

Останнім часом через низку неприємних подій у світі та в Україні зокрема – сфера туризму стала набувати величезного значення всередині нашої країни. Із закриттям кордонів та появою CoVid-19 туристична сфера стала найбільш швидкою в розвидку всередині країни. На сьогодні будівельний бум у вигляді баз відпочинку, санаторіїв та готелів набрав неймовірної сили, особливо це актуально на півдні та заході нашої країни, де ми можемо запропонувати максимальну кількість послуг для туристів, у вигляді морського відпочинку влітку, а також цілорічного відпочинку в горах, де влітку популярний трекінг та відвідування визначних пам’яток (озеро Синевир, гора Говерла або водоспад Шипіт), так і зимовий відпочинок на гірськолижних курортах.

На сьогоднішній день ми пропонуємо проектування як окремих будов, наприклад міні-готелі так і цілих розважальних центрів, з басейнами, зонами спа процедур і навіть аквапарками.

Особливістю проектування будівель такого типу є те, що вони повинні мати підвищену безпеку, кілька виходів, які дозволять постояльцям швидко евакуюватися з будівлі у разі пожежі або іншої небезпеки, доступність для людей з особливими потребами.

Залежно від профілю закладу та наявності додаткових послуг (ресторану, бару, спа, басейну, лазні та іншого) – важливо враховувати також і потребу у певних експлуатаційних потужностях для забезпечення безперебійного функціонування кожної із систем у звичайному та форс мажорному станах.

Замовляючи проектування готелю, бази відпочинку або санаторію в Проектному Інституті КиївАвіаПроект – ви отримуєте надійного партнера та гарантію якості проекту. Наше ім’я дозволяє набагато швидше та простіше водити приміщення в експлуатацію. Замовте свій проект сьогодні!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее