інститут проектування

Проектування ферм та селекційних центрів

Больше полезной информации

Проектування ферм та селекційних центрів

За останні 10 років агросфера стала титульною і найшвидше зростаючою в Україні (останні 2-3 роки також приєдналася і туристична), безліч невеликих фермерських господарств стали величезними агрохолдингами з мільйонними оборотами, а вступ України до низки Європейських торгових організацій – відкрило шлях до Величезним ринками ЄС а потім і Близького сходу.

Наразі компанії з України отримують величезні замовлення, що стимулює технологічний розвиток, збільшення посівних площ та потребу у більш-сучасному обладнанні. високотехнологічних центрів для селекції нових сортів. Усе це стимулює розвиватися і суміжні сфери, такі як тваринництво, дрібне фермерство.

Проектування та будівництво ферм для вирощування великої рогатої худоби та птиці – все ще актуальні, оскільки ця продукція користується попитом як в Україні так і за кордоном. Наприклад продукцію птахівництва (яйця) – багато фермерів продають на ближній схід і деякі країни ЄС, де ціни в середньому на 20-50% вищі за українські.

Особливостями проектування таких споруд є потреба в їх максимальній автономності, тому що від неї залежить як якість вже готової продукції, так і процес його виробництва (від моменту народження тварини).

Проектування селекційних центрів – взагалі щось особливе, тому що дані лабораторії мають безліч кабінетів у яких 24/7 збережуться свій особливий мікроклімат, і у разі навіть мінімальних його порушень – буде зіпсовано безліч результатів, багато з яких можуть тривати місяці або навіть роки.

Враховуючи потребу кожної із сфер у сільськогосподарському господарстві – ми вивчаємо найкращі світові приклади, враховуємо всі потреби замовника, а також фактори, які можуть вплинути на результат. Таким чином, створюючи проект ми не просто малюємо схеми та цифри, а спочатку створюємо високотехнологічний проект, який здатний зберігати свою автономність у будь-яких ситуаціях.

Замовляючи проектування ферм та селекційних центрів у Проектному Інституті КиївАвіаПроект – ви отримуєте досвід накопичений десятиліттями, а наше ім’я є гарантією якості.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее