інститут проектування

Проектування елеваторів та зерносховищ

Больше полезной информации

Проектування елеваторів та зерносховищ

Україна є одним із лідерів Європейського ринку з посівних площ та загалом за кількістю виробленого зерна, що впливає на її частку в європейському та світовому імпорті нашої СГ продукції. Так, наприклад, в імпорті пшениці Україна зараз конкурує з такими гігантами як Канада, США, Індія, Франція, Австралія, Росія, Китай, Пакистан та Німеччина (дані за 2019-2020 рік), де наша країна займає 8 місце, з реальним імпортом у 26 млн. тонн!

На сьогодні є величезна проблема, викликана відсутністю необхідної кількості площ для зберігання зерна, які б дозволили зберігати його якість з моменту збору до моменту продажу. Велика частина продукції зберігається в старих, ще часів ссср зерносховищах ангарного типу, куди легко отримують доступ гризуни і волога, що призводить до псування великої кількості сировини. При цьому навіть відносно нові сховища часто не можуть забезпечити потрібний температурний режим та прийняти всю необхідну сировину на середньо та довгострокове зберігання.

У попередніх статтях ми вже розповідали про можливість проектування транспортних шляхів та логістичних центрів для спрощення логістики та створення необхідної інфраструктури для організації якісної та безпечної логістики, у тому числі для таких центрів.

Проектуючи зерносховища, ми враховуємо всі потенційні фактори, які можуть вплинути на якість продукції, зручність навантаження та вивантаження, контролю якості та багатьох інших факторів.

Досить часто елеватори та зерносховища знаходяться “у полі” або в невеликих селах, що впливає на доступність до електрики (стабільного підключення), тому одним із факторів, що впливають на проектування, є його автономність та економність. Ми підбираємо оптимальні матеріали, що відповідають потребам замовника та кліматичним особливостям регіону, в якому буде розміщено об’єкт. Таким чином, кожен наш проект охоплює в комплексі всі потреби Вашого підприємства забезпечуючи якість та безпеку.

Проектний інститут КиївАвіаПроект – готовий виконати розробку проекту, який зможе забезпечити безпечне зберігання зерна, легкість у його завантаженні та вивантаженні. Замовте проектування елеватора або зерносховища вже сьогодні та отримай спеціальні умови! 

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее