інститут проектування

проектування електростанцій

Больше полезной информации

проектування електростанцій

У наш час електртоенергія стала ключовим ресурсом, від якого залежить 99% життя. На щастя, в наш час людство навчилося добувати електрику з усього: з води, з повітря, сонця, з відходів виробництва або фермерства. Зараз настільки багато варіантів, як і з чого видобувати електроенергію – що на перший план виходить лише можливості інвестора знайти майданчик, на якій можна поставити станцію для вироблення енергії. Київавіапроект – має достатній досвід і можливості для проектування електростанцію будь-якого типу.

У чому особливості проектування електростанцій?

Електростанції в своїй більшості – об’єкти з підвищеною небезпекою, так як будь-який, навіть мінімальний збій може призвести до катастрофи. Саме для цього, при проектування об’єкта такого типу важливо залучати тільки досвідчені проектні компанії, які зможуть виконати всі проектні роботи, врахувавши при цьому всі фактори, створивши не тільки саму інфраструктуру, а й передбачити шляхи мінімізації збитків в разі програмного або технічного збою на одному з процесів.

І хоча сучасні станції є досить-безпечними, особливо це стосується сонячних і повітряних електростанцій, а продукція їх виробництва найчастіше прямо потрапляє в електромережу, є і такі станції, які можуть акумулювати безліч енергії і видавати її на протязі тривалого часу.

До проектів такого типу можна віднести гідроелектростанції, які в своїй більшості є до того ж об’єктами з подвійним або потрійним призначення, що спочатку вимагає найвищого уваги до деталей, продуманої системи безпеки. Адже від цього залежить життя і здоров’я не тільки співробітників підприємства, а й місцевих жителів. Найвідомішими в Україні є дамби в Запоріжжі і Вишгороді.

Також важливо окремо звернути увагу на створення правильної інфраструктури для доставки електроенергії в мережі, її обліку, убезпечити станцію від перевантажень.

Також, ми можемо запропонувати проектування невеликих пунктів для управління електроенергією (трансформаторних станцій), які використовуються для безпечного і якісного постачання електроенергії до невеликих селищ, міст або кварталів. І хоча це відносно невеликі об’єкти – але саме вони є основою для життєдіяльності багатьох містечок.

Замовляючи у нас проектування електростанції ви отримуєте не тільки сучасний проект, але також технічний нагляд, допомогу в якнайшвидшому введенні в експлуатацію. Наше ім’я – ваша гарантія!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее