інститут проектування

проектування електромереж

Больше полезной информации

проектування електромереж

Електрика в наш час є основним ресурсом, від якого залежить не тільки комфорт але й виживання. Без електрики ми не зможемо використовувати інтернет, в супермаркетах зіпсується майже всі продукти, а життя міста – перетворитися в хаос, адже вся ключова інфраструктура не зможе працювати в повну силу, наприклад – лікарні або заправки.

Проектування електромереж – це по суті проектування життя, адже кожен, мінімальний прорахунок може привести до кризи. Так, ми можемо виділити кілька типів електромереж, за завданнями їх проектування:

Проектування електромереж підприємства. Зазвичай проектування виконується разом з розробкою проекту для всього підприємства, так як крім шляхів підведення, потрібна і інфраструктура, від якості якої залежить як безпека підприємства, так і його працездатність. Завжди важливо розрахувати його потужність, пікові (стартові навантаження), постійні навантаження. У разі помилки, в кращому випадку система просто буде аварійно відключатися, в гіршому ж можуть виникати загоряння, плавка комунікацій та інші проблеми.

Проектування електромереж міського типу. У наш час міста вже побудовані, але все частіше забудовники вибирають формат типової забудови, створюючи власні квартали з інфраструктурою (не тільки будинки, але і садки, школи та інші об’єкти інфраструктури). Для всього цього важливо розрахувати не тільки навантаження а й спроектувати міні-станцію, яка зможе правильно розподіляти споживання електроенергії.

Реконструкція електромереж. Велика частина інфраструктури країни – зношена на 20%, 50% або навіть 90% що ставати все більш небезпечним для життя людей. У такій ситуації важлива реконструкція, оновлення електромереж, заміна проводки в старих будинках, прокладка нових комунікацій.

Замовляючи проектування електромереж – ви отримуєте не просто “схему”, а детальний опис проекту. Це допоможе вам не тільки затвердити проект, а й повноцінно виконати його. Наші проекти – завжди вводяться в експлуатацію.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее