інститут проектування

Проектування дренажних систем для відводу дощової та талоної води в містах та селах

Больше полезной информации

Проектування дренажних систем для відводу дощової та талоної води в містах та селах

Стан сучасних дренажних систем відведення води має безліч недоліків, тому що багато з них були створені за “типовими проектами” і не враховують реальну потребу населеного пункту у відводі стоків. Одним із найяскравіших прикладів є міст біля станції метро Дорогожичі, дорогу під яким зазвичай затоплює (часом вода піднімається до 1-2 метрів).

Із чим пов’язані проблеми дренажів?

Стічні системи здебільшого були спроектовані в 1960-70х роках і для їх якісної та постійної роботи необхідно проводити їх регулярне обслуговування, чищення, заміну пошкоджених секцій. І хоча комунальні служби намагаються їх підтримувати у відносно робочому стані – залишаються секції до яких немає доступу, що створює величезні проблеми для міста.

Ще одна проблема полягає в тому, що пропускна спроможність багатьох систем просто не розрахована на нові реалії та масштаби міста, а з урахуванням того, що багато магістралей частково або повністю забиті сміттям та мулом – ми отримуємо гримучу суміш.

В умовах невеликих селищ зазвичай системи для відведення дощової води не актуальні, що не стосується селищ, що знаходяться, наприклад, в горах або в гірській місцевості. Найбільша проблема і небезпека в таких місцях – дощі та танення снігу, дані потоки води – не стабільні, і трапляються не так часто, що призводить до величезних негативних наслідків, коли затоплюються цілі містечка та села або ж навіть райони.

На сьогодні немає конкретного рішення, як урятуватися від катаклізмів, які готує нам природа, але ми завжди можемо захистити себе від звичних “стандартних” проблем, грамотним відведенням дощової води, перенаправленням гірських потоків у сезон паводків.

Звернувшись до КиївАвіаПроекту – ви отримаєте надійного партнера, який вивчить проблематику та знайде ідеальне рішення, яке буде викладено у проекті. КиївАвіаПроект це проектування дренажних систем для відведення дощової та талої води міського та селищного типу під ключ!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее