інститут проектування

Проектування будівель та споруд будь-якої складності

Більше корисної інформації

Проектування будівель та споруд будь-якої складності

Київавіапроект виконує проектування будівель і споруд будь-якої складності. Наша компанія створювалася як основний проектант Києва й до цього дня ми розробляємо та втілюємо в життя найважливіші проекти для міста, в тому числі: Термінал Д Аеропорту Бориспіль., Спортивні комплекси і злітно-посадочні смуги, торгові центри і квартали, заводи (наприклад завод Антонова в Києві ), й котеджні селища, приватні будинки, дамби та інше.

Проектування є найважливішим етапом будь-якого будівництва. Щоб будівля прослужило багато десятиліть, її потрібно правильно спроектувати. Від проектування залежить зовнішній і внутрішній ві, функціональність і безпеку. Завдяки створеному проекту можна легко розрахувати кількість матеріалів і строки який будуть потрібні для будівництва.

Зазвичай проектуванням будівель і споруд займаються фахівці мають величезний досвід, високий рівень кваліфікації і якісну освіту. Створення проекту складається з декількох етапів. Перш ніж спроектувати будівлю фахівці оцінюють ступінь можливості втілення проекту, тобто здійснюється ретельне обстеження місцевості. Проектувальник повинен переконатися, що побудований будинок не порушуватиме екологічні, санітарні та містобудівні нормативні акти.

Наступний етап проектування полягає в створенні ескізного проекту. Ескіз дає можливість Вам мати уявлення про майбутній проект. Розробка ескізного проекту – це обов’язковий етап в проектуванні, так як вид вашої будови повинен вписуватися в архітектурний план міста або місцевості, де він буде побудований. Разом з тим ескіз спрощує процедуру створення робочої і проектної документації.
Після затвердження ескізу, розробляється робочий проект. Цей документ повинен містити текстові та графічні файли. В основний пакет документів повинні входити такі папери: пояснювальна записка, план майбутньої споруди, схема земельної ділянки, креслення комунікаційних систем, архітектурне рішення, кошторис на будівництво, перелік заходів з охорони навколишнього середовища та багато інших документів, від яких залежить якість проекту. Залежно від призначення майбутньої будови, в перелік документації можуть бути додані інші види документів.

Якщо мова йде про масштабне будівництво і проектування великого об’єкта, на стадії розробки робочого проекту спочатку створюють детальну документацію, на основі якої буде виготовлений зразок для проведення випробувань. Тільки після цієї процедури створюється сам проект.

На заключному етапі остаточний варіант проекту повинен бути затверджений у відповідних органах. Тоді можна приступати до безпосереднього будівництва. Всі ці роботи бере на себе Ваш надійний партнер – Київавіапроект! 

Проектування приватних будинків

Детальніше

ПРОЕКТУВАННЯ ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ

Детальніше