інститут проектування

Проектування АЗС (автозаправних станцій) і нафтобаз

Больше полезной информации

Проектування АЗС (автозаправних станцій) і нафтобаз

Не одне, навіть невелике містечко або СМТ не можуть обійтися без АЗС, адже весь транспорт, починаючи від мопедів і легкових автомобілів і закінчуючи службовою та комунальної технікою повинні мати місце, в якому вони зможуть поповнити запаси пального. Будь-яка нестача палива або ж його повна відсутність призводить до колапсу певних процесів, що негативно складається як на економічній складовій так і на якості життя простих громадян.

Щоб уникнути проблем такого типу ми пропонуємо вам замовити проектування АЗС (автозаправної станції) в нашій компанії. Чому Вам вигідно замовляти його саме у нас? Проектний інститут Київавіапроект – перший проектант великих об’єктів інфраструктури Києва, працюючи вже більше 100 років на ринку, ми сформували стандарти і норми по яким й сьогодні працюють компанії в Україні.

Ми враховуємо сотні факторів і всілякі ризики, для забезпечення безпеки Вас і Ваших клієнтів, зручності експлуатації, можливості підведення всієї необхідної інфраструктури, безпечної експлуатації об’єкта.

Все це безпосередньо впливає на те, наскільки швидко просто Ваша АЗС буде введена в експлуатацію і зможе виконувати свої безпосередні функції.

Проектування нафтобаз

Нафтобаза – це об’єкт підвищеної небезпеки і по суті величезний склад з нафтопродуктами різного ступеня обробки та очищення, всі ці інгредієнти вогне та вибухонебезпечні, також вони легко забруднюють грунт, в разі потрапляння в нього.

Для будівництва нафтобази важливо враховувати безліч факторів, основні з яких:

– максимальна герметичність ємностей, в тому числі їх стійкість в агресивному середовищі;
– вогнестійкість зовнішніх і внутрішніх приміщень, а також можливість ізолювати осередок займання від основної системи;
– система вентиляції та очищення повітряних потоків, установка правильних систем фільтрації;
– власна система очищення стоків, від елементів нафти або бензину;
– та багато іншого.

Замовляючи у нас проектування об’єктів, що вимагають підвищених заходів безпеки – ви отримуєте ідеальний проект, який дозволить Вам максимально швидко побудувати і максимально безпечно експлуатувати. Більше інформації ви отримаєте зв’язавшись з фахівцями нашої компанії.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее