інститут проектування

проектування автосалонів

Больше полезной информации

проектування автосалонів

Проектування автосалонів міського типу

Що може бути простіше, ніж спроектувати і побудувати автосалон? Та взагалі нічого, якщо ти проектант з 10-20 річним стажем роботи і досвідом проектування інших, досить-складних об’єктів. І хоча з першого погляду це досить-простий проект, в ньому все ж закладено безліч факторів, які дозволяють автосалону виглядати настільки стильно і при цьому безпечно.

Що відрізняє автосалон від звичайної будівлі таких же розмірів? Величезні панорамні вікна, високі стелі і яскраві вивіски. Але навіть проектуючи приміщення такого типу важливо враховувати певні норми і фактори.

Автосалони відрізняються від інших приміщень тим, що велика частина навантажень – статичні, тобто не змінюються в тривалому періоді часу і хоча вони відносно невеликі – все ж саме це є одним з факторів, який важливо враховувати при проектуванні.

Проектування салонів будівельної та агропромислової техніки:

Салони і виставки в яких представлена великогабаритна, вантажна або будівельна техніка – завжди привертають увагу своїми гігантськими розмірами, великими площами і власне самою технікою. У салонах такого типу техніка може важити десятки тонн і перебувати на одному місці як 3 дні так і цілий рік, що може привести до певних наслідків і деформації фундаменту або майданчика, на якому власне і стоїть техніка.

Будівництво салонів будівельної або агропромислової техніки зазвичай відбувається на околицях міста, для зручності транспортування техніки до них і власне потім на територію замовника, що має також свої особливості, наприелад не підготовлену інфраструктуру (дороги, брак електроенергії). При цьому перевагою такого розташування є те, що в більшості випадків замовник може протестувати техніку прямо на місці, проїхавшись кілька метрів по парковці, або протестувавши роботу інших її функцій.

Замовляючи проектування автосалонів в нашій компанії – ви отримуєте максимальну якість, наш проект буде відповідати всім вимогам і дозволить вашій будові завжди виконувати свої функції, вам же залишається подбати про товар!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее