інститут проектування

Проектування автосалонів

більше корисної інформації

Проектування автосалонів

Будівництво нових автосалонів – відповідальний крок у автоторгівлі, що вимагає професійної підготовки під час складання проекту будівництва. КиївАвіаПроект має багаторічний досвід проектування та будівництва автосалонів відповідно до будівельних норм.

Ключові особливості проектування автосалонів

Найчастіше клієнти компанії КиївАвіаПроект замовляють проекти автосалонів, автоцентрів, станцій TIR та багато іншого. У випадку, якщо будівництво здійснюється сторонньою організацією, фахівці компанії нашої компанії разом з проектом надають консультацію та поради у процесі будівництва.

У поєднанні з архітектурними документами ескізний дизайн автосалону та СТО є найвідповідальнішим етапом проектування. Технічним грамотним проектуванням автоцентру є розробка наступних документів щодо проектування:

– Ексклюзивний проект автосалонів чи автоцентрів. У документі описується план отримання різного роду дозволів, у тому числі дозволів на – містобудівну діяльність.

– Проект архітектури, в рамках якого розроблено всі конструктивні та технічні характеристики майбутнього приміщення.

– основна технічна розробка, яка є обґрунтуванням майбутніх робіт.

– документація щодо виконання робіт, що включає опис видів робіт, загальні кошториси, вказівки відповідальних за ділянки та інші відомості про будівельні процеси.

У проекті можуть бути передбачені зони відпочинку, кафе, дитячі майданчики та інші розваги для гостей. У проектуванні автоцентру також входить прилегла територія.

У повноцінному проекті автосалону можуть входити додаткові локації на території:

– Гостьова зона для менеджерів та покупців;
– Майстерні з ремонту;
– санітарно-побутовий простір;
– додаткові елементи проекту;

Переваги дизайну автосалонів компанії КиївАвіаПроект

Ми використовуємо сучасні та безпечні технології, що дозволяє створити якісний та сучасний проект. Стислі робочі терміни будівництва дозволяють відкрити салон продажу автомобілів максимально швидко. У будівництві можна використовувати:

– Матеріали для швидкомонтованих конструкцій;
– Блоки та залізобетонні та перекриття;
– Полегшені секції огороджувальних конструкцій;
– Металеві конструкції і таке інше.

Важливою перевагою нашої компанії є оптимальна ціна на проектування. Вона досягається при точних розрахунках та раціональному використанні матеріалу та ресурсу.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее