інститут проектування

Проектування автомобільних розв'язок

більше корисної інформації

Проектування автомобільних розв'язок

Проектування автомобільних розв’язок – питання життя для великих міст. Величезні міста типу Києва, Львова, Одеси – захлинаються від пробок, що призводить до значних екологічних проблем, безлічі порушень правил дорожнього руху та підвищеної небезпеки для водіїв та пішоходів. Як уникнути автомобільного колапсу? Необхідно все продумати, створити якісний проект та його реалізувати.

Проектування автомобільних розв’язок – це цілий комплекс завдань щодо побудови комплексу дорожніх споруд, що беруть участь у логістичному адмініструванні транспортних потоків. Сюди входить як саме дорожнє покриття з насипом, так і тунелі, мости, опори та інші елементи.
Етапи та фактори, які необхідно враховувати при проектуванні автомобільних розв’язок:

Пропускна можливість розв’язування. Важливо враховувати фактичну та прогнозовану кількість транспорту, яка по ній рухатиметься, його специфіка (легкові, вантажні, негабаритні та інші).

Елементи автомобільних розв’язок, які потрібні (заїзди, з’їзди, тунелі чи мости), а також інші елементи руху типу дорожніх знаків, світлофорів.

Погодні умови, в яких проводитиметься експлуатація. Вони значно відрізнятимуться у Києві, Одесі чи Львові, що має відобразитися у проекті. Використовувати типові транспортні розв’язки у різних містах можна за умови аудиту їхнього проекту та внесення поправок з урахуванням погодних умов (кліматичних особливостей регіону).

Тип ґрунту на якому будуватиметься автомобільна розв’язка – дуже важливий, оскільки того, який тип ґрунту залежить, яку основу під дорогу потрібно готувати. Технологія будівництва дороги безпосередньо залежить від типу ґрунту. Так на піщаній основі необхідні зовсім інші технології, ніж наприклад на гірському ґрунті з нестабільними ґрунтами і гірськими річками, що виходять з берегів.

Вже існуючі комунікації, наприклад, газова труба або водопровід. Важливо враховувати їх існування, якщо вони в проекті – то необхідно узгодити всі деталі з тими, хто проектував даний об’єкт, адже від злагодженості та відповідності двох або більше проектів залежить не тільки термін експлуатації, а й безпека людей.

Що потрібно знати, щоб замовити проектування автомобільної розв’язки у нас? Для зручності проектування ми будемо раді отримати від вас будь-яку інформацію, яка може бути корисною у проектуванні, ми також вивчатимемо додатково ситуацію, особливості ґрунту та завдання. Для отримання більшої інформації – зв’яжіться з нами, і ми створимо для Вас оптимальний проект!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее