інститут проектування

Проектування автомобільних мостів

Більше корисної інформації

Проектування автомобільних мостів

Сучасна логістична система побудована таким чином, щоб було легко і швидко дістатися з точки А до точки Б, що стимулює будівництво автомобільних шляхів, магістралей, тунелів і автомобільних мостів.

Автомобільні мости з’єднують невеликі села та великі міста. На жаль, у більшій частині вони знаходяться в аварійному стані. Проектний інститут КиївАвіаПроект – має у штаті фахівців різного профілю.

Особливості проектування автомобільних мостів:

Перед початком проектування автомобільного мосту складається технічне завдання, у якому зазначаються його технічні та функціональні параметри. Далі наші фахівці його вивчають, проводять геодезичні та технічні дослідження, природні та ландшафтні особливості місцевості, наявність інших об’єктів інфраструктури по місцевості.

Основне завдання будь-якого автомобільного мосту – спростити логістику, створивши короткий шлях для транспорту та зменшити навантаження інших транспортних артерій поблизу.

Терміни проектування завжди індивідуальні, так невеликий міст на 20 метрів або міст на кілька кілометрів проектуватимуться різний час, так само як і створення інфраструктури для його функціонування.

Основне завдання проектного інституту КиївАвіаПроект – це створення якісного та надійного проекту, в якому ми вкажемо оптимальні матеріали під експлуатаційні особливості автомобільного мосту, а також виконаємо повний супровід робіт силами наших інженерів, допоможемо ввести об’єкт в експлуатацію.

Для того, щоб замовити проектування мосту, зв’яжіться з нами вже сьогодні!

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее