інститут проектування

Проектування автомобільних доріг і автобанів

Больше полезной информации

Проектування автомобільних доріг і автобанів

В Україні досить великий обсяг автомобільних доріг і автобанів непридатних до використання, багато з яких є державними, а деякі з них, типу Миколаївської траси – стали анекдотичними. Але як уникнути проблем при експлуатації доріг? Майже всі підрядники вважають, що неправильна експлуатація доріг (наприклад перевантаження фур) – руйнує транспортні артерії країни найбільше, інші кажуть, що наші погодні умови і використовувані технології не дозволяють дорогах функціонувати повноцінно.

По суті ж проблеми дві:

При проектуванні часто закладають мінімальні експлуатаційні норми, які спочатку розраховані на легковий транспорт.
Порушення технологій будівництва, економія на якості або обсязі матеріалу і багато іншого.

Київавіапроект – виконує проектування доріг будь-якої складності, як наприклад злітно-посадкова смуга для літаків в Гостомелі, Київська область, або проект терміналу Д в аеропорту Бориспіль. Зі свого боку ми маємо величезний досвід як проектування доріг особливого призначення, розрахованих на експлуатацію з значними перевантаженнями, так і можливість спроектувати дороги загального призначення. Наша робота дозволяє будівельним компаніям виконувати свою роботу якісно і в терміни.

Ви можете замовити проектування автомобільної дороги в КіевАваіПроект – вже сьогодні. Зв’яжіться з нами і отримаєте відповіді на всі ваші запитання.

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее