інститут проектування

Найпоширеніші помилки при проектуванні приміщень

Більше корисної інформації

Найпоширеніші помилки при проектуванні приміщень

КиївАвіаПроект – не просто проектна компанія, яких сотні в Україні, а одна з тих, хто створює тенденції і моду. Сьогодні ми поділимося з Вами типовими помилками, які допускають недосвідчені архітектори та проектанти:

  1. Правильне розташування будови на ділянці це запорука максимально-ефективного та багатофункціонального використання площі. Вибираючи ділянку для будівництва – завжди важливо враховувати десятки чинників, найвідоміші з яких: геологія, грунтові води, стійкість ґрунту, наявність поблизу дерев і їх кореневої системи.
  2. Ідеальна залежність площ і просторів, менше надмірностей. Жителі приватних житлових будинків все більшою мірою відмовляються від опалювальних приміщень, які використовуються рідко. На сьогоднішній день тенденція така: обсяги комунальних, загальних приміщень скорочуються, простір індивідуальних кімнат збільшується. Власники відмовляються від басейнів, спортивних залів, гаражів під дахом будинку на користь просторих кімнат.
  3. Використання природного світла і тепла. Фахівці КиївАвіаПроект, при проектуванні енергоефективного будинку, намагаються задіяти сонячне тепло. Сонячні батареї, колектори для нагрівання води, вітряні електростанції, все це можливо задіяти для економії витрат.
  4. Правильний вибір будівельних матеріалів. Йдеться про будівельні матеріали, які використовуються для зведення стін, покрівельних структур та інших огороджувальних конструкцій. Матеріали повинні бути як теплими так і довговічними. У правильному будинку повинна бути передбачена функція акумуляції тепла. У ролі акумулятора може виступати масивна підстава з бетону з вбудованою системою теплої підлоги з рідким теплоносієм або велика цегляна піч.
  5. Вентиляційна система. Ця система в більшій частці працює на комфорт в приміщенні. Хороша система зобов’язана підтримувати постійний приплив свіжого, збагаченого киснем повітря і працювати відповідно з опалювальною системою. Виробники пропонують великий вибір систем і установок для них. Фільтри для очищення повітряних мас, різні системи придушення шумів, калорифери, необхідні для розігріву повітря, системи рекуперації тепла, що використовують енергію вже прогрітого повітря для підігріву свіжого потоку повітря.
  6. Оптимальний підігрів замість перегріву. Сьогодні від системи опалення потрібно не стільки продуктивність, скільки її економічність. Підвищення економічності системи досягається шляхом її автоматизації. Програмована система зменшує витрати, дозволяє прогрівати тільки ті приміщення, які реально використовуються в даний момент.

На жаль, в більшій мірі проектними компаніями і архітекторами з метою здешевлення будівництва часто замовчують або ж взагалі не враховують деякі з факторів, наведених вище. Відсутність або неправильне проектування будь-якого з пунктів – є помилкою, яка впливає на фінальний результат, одержуваний Вами.

Зв’яжіться з нашою компанією і отримаєте первинну консультацію по вашому об’єкту, а також замовте проектування. Ми проектуємо об’єкти будь-якої складності: від невеликого приватного будинку, до аеропорту або заводу.

Проектування приватних будинків

Детальніше

ПРОЕКТУВАННЯ ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ І КОТЕДЖІВ

Детальніше