інститут проектування

Аудит пошкоджень будівлі, будинку. Оцінка збитків

більше корисної інформації

Аудит пошкоджень будівлі, будинку. Оцінка збитків

Для отримання компенсацій за зруйноване/ушкоджене житло внаслідок військових дій часто влада вимагає експертну оцінку пошкоджень будівлі або будинку. При цьому важливо враховувати не лише зовнішні фактори (тріщини, вибиті шибки або двері), а також і стан будови в цілому.

Часто зовнішні пошкодження можуть мати “косметичний характер”, але при правильному аудиті ми виявляємо також інші значні пошкодження (наприклад, фундаменту, несучих стін або інфраструктури: труб для подачі води, електрощитів та інші). Все це дозволяє скласти правильний акт, за допомогою якого ви можете повноцінно оцінити шкоду і вимагати справжнього відшкодування.

Важливо також розуміти, що всі експертні оцінки можуть бути використані в Європейському суді з прав людини та інших інстанціях, які в майбутньому можуть Вам дозволити вимагати відшкодування вашої шкоди на пряму у країни агресора, отримувати компенсації за моральну та фізичну шкоду та багато іншого.

Також важливим результатом такого аудиту може стати додавання його до списку злочинів Росії проти України та мирного населення, що також є необхідним.

Що входить до процесу аудиту пошкоджень від воєнних дій?

Вивчення вихідної документації будови (його технічних характеристик).
Аналіз даних щодо стану об’єкта (якщо аудит такого плану проводився раніше).
Вивчення зовнішніх ушкоджень.
Аудит пошкоджень несучих конструкцій та підвальних приміщень
Аудит ушкоджень інфраструктури.

Все це дозволяє нам зібрати повну інформацію. Також, при необхідності, цей аудит може бути використаний для перепроектування будівлі або будинку чи створення проекту реконструкції (відновлення будівлі), якщо це можливо. 

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее