інститут проектування

Аудит будівельних проектів

більше корисної інформації

Аудит будівельних проектів

Багато будівельних проектів перед запуском будівництва потребують додаткового аудиту з боку для вивчення потенційних ризиків та отримання експертної оцінки проекту. Інші, особливо типові проекти шкіл, дитячих садків чи лікарень, спроектовані у 60-90 роках, потребують адаптації до сучасних реалій. На жаль через обмежений бюджет, багато невеликих міст замовляють будівництво муніципальних об’єктів вдаються до практики аудиту на придатність проекту.

Ще однією поширеною причиною аудиту проекту є суто комерційний підхід. Часто проектна компанія хоче переконатися у якості та відповідності свого проекту або його сертифікації. Для цього вони звертаються в компанії, що спеціалізується на об’єктах певної складності або типажу для отримання відповідних рекомендацій.

Проектний інститут КиївАвіаПроект – працює з безліччю національних та іноземних компаній, проводячи аудит їхніх проектів надаючи свою експертну оцінку та рекомендації. Ми є першим проектантом Києва, що дозволяє нам накопичити величезний досвід та розробити безліч наукових підходів до будівництва та проектування. Наші проекти лягли в основу підручником із проектування та за нашими рекомендаціями створювали багато норм проектування.

Чому так важливо проводити аудит будівельних проектів та хто це може зробити? Наша компанія має величезний штат різнопрофільних спеціалістів, що спеціалізуються на різних типах проектування, а також відділу контролю проектів. Працюючи з нами, ви отримуєте не тільки впевненість у якості та відповідності свого проекту всім нормам, а також надійного партнера.

У ході аудиту будівельного проекту основними завданнями є:

  • оцінка відповідності цілям проекту
  • оцінка відповідності проекту до вимог та задам замовника
  • оцінка відповідності проектної, вихідно-дозвільної та кошторисної документації.
  • оцінка забезпечення ресурсами
  • оцінка результативності взаємодії
  • та інші фактори, що впливають на кінцевий результат

Виконавши аудит ви отримуєте перелік зауважень та рекомендацій, які дозволять Вам привести проект у відповідність до цілей та завдань, дозволить здешевити будівництво та максимально убезпечити ім’я вашої будівельної чи проектної організації! КиївАвіаПроект – ми сьогодні проектуємо ваше майбутнє! 

Проектирование загородных домов и коттеджей

Подробнее

Проектирование зданий и сооружений любой сложности

Подробнее